PWSZ - Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Szymona Szymonowica w Zamościu - bezpłatne studia licencjackie, bezpłatne studia inżynierskie, bezpłatne studia podyplomowe

Matematyka - PWSZ - Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Szymona Szymonowica w Zamościu

Matematyka

Program nauczania na kierunku MATEMATYKA zapewnia absolwentowi szeroką wiedzę matematyczna i informatyczną oraz usystematyzowane wykształcenie z zakresu klasycznych przedmiotów matematycznych. Absolwenci tego kierunku oprócz wykształcenia matematycznego, które nauczą się pogłębiać i umiejętności abstrakcyjnego myślenia niezbędnego do pracy na stanowiskach, gdzie taka wiedza jest potrzebna, posiadają wiadomości i umiejętności informatyczne umożliwiające im swobodne korzystanie ze środków i metod informatyki w pracy zawodowej. Absolwenci są także przygotowani do podjęcia pracy zawodowej w zakresie praktycznych zastosowań matematyki. 
 
System kształcenia na kierunku MATEMATYKA opiera się na najnowszych i najlepszych programach nauczania oraz specjalnie wyselekcjonowanej kadrze dydaktycznej. Umożliwia on studentowi nabycie wiedzy i umiejętności praktycznych wymaganych w pracy zawodowej w szkołach, w instytucjach finansowych, w handlu, w organizacjach gospodarczych i społecznych, tak krajowych, jak i międzynarodowych, oraz przedsiębiorstwach współpracujących z krajami Unii Europejskiej i ościennymi.
 

 

SPECJALNOŚĆ
 
  •  matematyka z informatyką
  • matematyka finansowa i ubezpieczeniowa

Menu- PWSZ - Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Szymona Szymonowica w Zamościu

CardeaCreations - webdesign, grafika, strony www, sklepy internetowe

© 2009-2017 Wszelkie prawa zastrzeżone Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Szymona Szymonowica w Zamościu

created by: Cardea Creations